הרצאות חובקות עולם
הרצאות מרתקות ועמוקות על מקומות,אנשים,מלוות בתמונות מרהיבות שצולמו על ידי משה
להזמנת הרצאה
קובה
מסע ויזואלי בצירוף תמונות מרהיבות על האי הכי אקזוטי
לחץ כאן

משה שי

צלם עיתונות דוקומנטרי וגיאוגרפי למעלה מ- 35 שנה במגזינים המובילים בארץ ובעולם. במסעותיו הרבים בעולם תיעד בסגנונו הייחודי נוף אנושי, היסטוריה וסיפורי חיים, חקר ויצר היכרות בלתי אמצעית עם עמים ותרבויות אקזוטיים ונדחים. מוביל קבוצות ומסעות צילום ליעדים נבחרים שהכיר מקרוב, יזם ואוצר תערוכות צילום ("עדות מקומית", תערוכת צילומי העיתונות השנתית) והציג בתערוכות יחיד וקבוצתיות רבות בארץ ובעולם, עורך ספרי צילום והוציא לאור את הספר "אומרים שהיה פה שמח" על שנות השמונים, וכן מרצה בנושאים רבים ומגוונים במכללות ובמוסדות תרבות ברחבי הארץ.

הרצאות מעולם מרתק

מבחר הרצאות מרתקות לבחירתכם

מבחר הרצאות

צפון קוריאה​

הצלם משה שי, מהאנשים הבודדים שצילמו בצפון קוריאה, תיעד במצלמתו ומספר על החיים במדינה הדיקטטורית בעולם: איך מתנהלים החיים במדינה שבה השליט ידוע כשליט אכזר ובלתי צפוי? כיצד המדינה מתפקדת? איך מתייחסים שם לתיירים? מה קורה למי שחורג מהכללים והחוקים המקומיים? מדוע בעצם ישנן שתי קוריאות, ומה קרה במלחמת קוריאה?

קובה

מסע ויזואלי, משולב בתצלומים מרהיבים ובמידע  מעמיק על קובה –  אי קריבי תוסס ומיוחד בנוף האנושי שבו, אשר עדיין חי בשנות החמישים של המאה הקודמת. מבט אישי לאחר שהות ארוכה על האי, בעל העבר ההיסטורי העשיר, ואחד המעוזים האחרונים של הקומוניזם,  כולל חוויות וסיטואציות ייחודיות .

אנטרקטיקה​

מסע מצולם ומתועד אל קצה העולם, הרצאה ייחודית מסוגה על המקום הרחוק והמסקרן עם נופי הבראשית הפראיים שיד אדם לא נגעה בו. על ההיסטוריה יוצאת הדופן של כובשי הקוטב הדרומי ועל מגלי עולם נוספים ותחנות המחקר הקיימות שם היום. ההרצאה מלווה בתצלומים מרהיבים רבים של בעלי החיים הייחודיים למקום וסיפור הישרדותם בתנאים המיוחדים,

הגלרייה

פסטיבלים

הרצאות

מיומנו של צלם גיאוגרפי

נצא למסע דרך עיניו של צלם, כשהוא חוצה עם מצלמותיו מדינות רבות ויבשות במטרה לתעד ולהראות מקום, תוך כדי מסעות אלה חווה ולמד על התרבויות השונות באופן בלתי אמצעי. בהרצאה יספר על עבודתו הייחודית וחוויותיו. באמצעות תצלומים מרהיבים, כיצד נוצר הפריים המספר סיפור ומלואו של מקום ותרבות? תצלומים המעבירים את הצבעים, הניחוחות ואת הנוף האנושי, עדות חיה על המפגשים, ההתמודדות והתוצאות.